Malowanie proszkowe

Letnie odnawianie domu i ogrodu – postaw na renowację balustrad i ogrodzenia

« wróć

Porządki wokół domu, w domku na działce, na tarasie, czy balkonie to dla wielu osób nieodłączny element spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim. Sprzyja temu nie tylko ładna pogoda i dłuższe dni, ale także okres urlopowy. Wiele osób postanawia wykorzystać ten czas na wykonanie obowiązków domowych i około domowych, na które na co dzień brakuje czasu. Jednym z takich zadań jest zadbanie i odświeżenie balustrad oraz ogrodzeń. Te rzucające się w oczy elementy domu i ogrodu wymagają od gospodarzy szczególnej pielęgnacji i renowacji. Jak się za to zabrać, aby nie uszkodzić żadnych elementów ogrodzenia i balustrad i osiągnąć zadowalający efekt, który utrzyma się przez długi czas?

Piaskowanie i lakierowanie – zapoznaj się z ofertą firmy Elplast

Z pomocą na tego rodzaju bolączki i pytania przychodzimy do Państwa jako firma Elplast z Łodzi - oferowane przez nas usługi piaskowania i lakierowania cieszą się wśród Klientów dużą popularnością. Czynności wykonywane w ramach tych działań - piaskowania i lakierowania właśnie, pozwalają utrzymać w bardzo dobrej kondycji wizualnej i technicznej takie urządzenia i elementy, jak felgi samochodowe, ramy rowerowe, konstrukcje stalowe czy wspomniane wcześniej ogrodzenia i balustrady. Zamiast odstraszać i szpecić staną się Twoją wizytówką!

Piaskowanie balustrad i ogrodzeń – dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju usługi?

Piaskowanie zwane inaczej obróbką strumieniowo-ciśnieniową to metoda, które z pewnością sprawdzi się w czasie renowacji ogrodzenia i balustrad np. na balkonie. Metoda ta jest szczególnie rekomendowana przede wszystkim ze względu na jej wysoką skuteczność. Piaskowanie pozwala na usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń i rdzy oraz starego lakieru, co sprawia, że powierzchnia balustrady staje się idealnie gładka. Proces piaskowania balustrad pozwala kompleksowo przygotować je do malowania, które dzięki wcześniejszej obróbce, będzie nie tylko bardziej efektywne, ale także efektowne.

Lakierowanie proszkowe ogrodzeń odpowiedzią na oczekiwania klientów

Kolejnym z zabiegów pozwalającym powrócić balustradom i ogrodzeniom do stanu ich świetności jest lakierowanie proszkowe. Znajdujący się w naszej firmie rozbudowany park maszynowy pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń – dużych elementów, przedmiotów o nieregularnych kształtach lub trudnych w transporcie. Ponadto szeroka gama farb w wielu rodzajach i kolorach sprawi, że w swoim wyborze będą mogli Państwo opierać się nie tylko na wysokiej jakości wykonania zlecenia przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, ale także przy uwzględnieniu osobistych preferencji i gustu.

Elplast Spółka. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Brzezińska 5/15,
92-103 Łódź
(wjazd od ul. Śnieżnej)


Zapraszamy w godzinach:
Pon. - Pt. 7:00-15:00


Biuro:

+48 42-639-74-82

biuro@elplast.com.pl

 

Dział handlowy:

Grzegorz Macioł

+48 785-007-009

grzegorz@elplast.com.pl

 

Malwina Macioł

+48 600-544-503

marketing@elplast.com.pl

 

Katarzyna Szychowska 

+48 668-434-502

k.szychowska@elplast.com.pl

 

Sylwester Hejchman

+48 664-290-928

handlowy@elplast.com.pl

 

Masz pytania? Chcesz otrzymać wycenę?
Wypełnij formularz!

Lakiernia
Reklama
Ślusarnia
Cięcie wodą