Malowanie proszkowe

Odśwież swój samochód na wiosnę - renowacja felg

« wróć

Wiosna to dla wielu osób czas porządków i wzmożony okres wykonywania czynności na świeżym powietrzu. Nie dotyczy on tylko działkowców, czy fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. To w dużej mierze także szczególny okres dla fanów motoryzacji, którzy po zimowej stagnacji w końcu mogą poświęcić się pielęgnacji swoich czterech kółek. Jednym z elementów samochodu, na który zwracają oni szczególnie uwagę są felgi. Z tego względu wraz z powiewem wiosennego powietrza warto zastanowić się nad ich gruntowną renowacją.

Renowację felg poprzez piaskowanie i lakierowanie stosuje łódzka firma Elplast

Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników wykorzystujących wysokiej jakości produkty. Nasze usługi cieszą się dużą popularnością i zapewniają klientom zadowolenie. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem, w poniższym artykule przybliżamy, w jaki sposób najlepiej przygotować felgi samochodowe do sezonu wiosenno-letniego.

Piaskowanie felg podstawą skutecznej renowacji

Piaskowanie felg stanowi pierwszy etap ich odświeżania. Jest to metoda, która dokładnie czyści powierzchnie, nawet te trudno dostępne. Biorąc pod uwagę, że eksploatowany zimą samochód mierzył się z wieloma zanieczyszczeniami, często kilkoma jednocześnie – śniegiem, piaskiem, błotem, czy też solą – jest to duże udogodnienie i skuteczne narzędzie.

Dzięki piaskowaniu, powierzchnia felgi zniszczona m.in. czynnikami takimi, jak te wymienione powyżej, wyrównuje się, a poziom jej szorstkości zostaje przystosowany do późniejszego malowania. Ponadto, to, co odróżnia piaskowanie zwane również obróbką strumieniowo-ciśnieniową od zwykłego szlifowania, to fakt, że jest to metoda znacznie szybsza i skuteczniejsza. Co więcej, piaskowanie pozwala także oczyścić felgi ze starych powłok ochronnych.

Lakierowanie proszkowe niestandardowych elementów w tym felg

Lakierowanie proszkowe to kolejny z etapów, który stanowi skuteczną i trwałą renowację felg samochodowych. Ten rodzaj działań, podobnie jak piaskownie, świetnie sprawdza się na trudnych, nietypowych elementach i powierzchniach. Z tego też względu felgi, które same w sobie są materiałem złożonym – z licznymi łączeniami i załamaniami – to element idealny do wykonania renowacji poprzez lakierowanie proszkowe właśnie.

Mając na uwadze potrzeby klientów, jako firma Elplast realizujemy zlecenia według ich indywidualnych potrzeb, dzięki nowoczesnym sprzętom i dostępnej przestrzeni.

Elplast Spółka. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Brzezińska 5/15,
92-103 Łódź
(wjazd od ul. Śnieżnej)


Zapraszamy w godzinach:
Pon. - Pt. 7:00-15:00


Biuro:

+48 42-639-74-82

biuro@elplast.com.pl

 

Dział handlowy:

Grzegorz Macioł

+48 785-007-009

grzegorz@elplast.com.pl

 

Malwina Macioł

+48 600-544-503

marketing@elplast.com.pl

 

Katarzyna Szychowska 

+48 668-434-502

k.szychowska@elplast.com.pl

 

Sylwester Hejchman

+48 664-290-928

handlowy@elplast.com.pl

 

Masz pytania? Chcesz otrzymać wycenę?
Wypełnij formularz!

Lakiernia
Reklama
Ślusarnia
Cięcie wodą